Çarşamba, Ocak 02, 2013

Karamsar Değil de Gerginimsi

Kesinlikle Yeniyıl Yazısı değil ama iyi dilekler var;

Günlerdir uyuyamıyorum, şöyle diyim daha doğru olur. Uyumak istemiyorum, insomnia öyle olmaz. Uyumak istemediğim zaman, yemek yemek istemediğim zaman, yani birşeyi yapmak istemediğim zaman beynime yolluyorum komutu öyle de karşı koyuyor vücudum. Birşeyi çok yapmak isteyip de yapamadığım zaman da deliriyorum. Nerden geldik buraya? İnternetim yoktu kaç gündür, telefondan 1 liraya 50 mb yapıyordum günlük, mesajlaşma ihtiyacım sosyal ağlar vesaire ile giderebiliyordum. Lanet olsun ki TTnet denen mükemmel şirketin bir o kadar mükemmel çalışanları işlerini doğru dürüst yapınca 10 gün internetsiz kaldım. İyi idare ettim.
Yeni yıla memlekette ailemle girdim, çok bir esprisi yoktu ama biradan bozulan midem, daha doğrusu yüksek miktarda tüketilen sıvıdan dolayı iğrenç hissediyordum, rakıyla kapattık bu sene arayı iyi de oldu hani. Ailece yedik içtik eğlendik, bu kadar. 
Vize notum beklediğim gibiydi, bu yüzden mutluyum.
Spor salonuna da okula dönüşte kaydolurum.
Ne kaldı geriye?
Ödevler var yapılması beklenen bir kısmını yapmış olsam da bir kısmı duruyor, 20 günüm daha var ama memlekette ders çalışılmıyor. İstesem rahat bir ortam falan olur diyorum da her an bişey çıkıyor ya da ben öyle sanıyorum.
Tumblr hesabıma ulaşamıyorum, parolamı unuttum. Oraları müzik için kullanmayı düşünüyorum, bloga müzik atarsam da çok beğendiğim albüm vesaire olur ki bu zamanlarda çok uzak kaldım, Mor ve Ötesi albüm çıkarıyor twitter olmasa ruhum duymaz sanırım, abartıyorum.
İnternet ok bu kez de bilgisayar sıkıntılı, xp bile kasıyorsa intihara meyil eder insanı. Linuxla çözmeye çalışıp kurcalamak istiyorum da pes ettim artık, idare ediyim gidene kadar.
Başka da bi olay yok,
para yok, aksiyon yok, evin dışına bankamatiğe kadar gidip geri döndüm -evden çıkma mantığım bu-, kimse yok, arkadaş falan o da yok, kuzenlerle falan takılan biri değilim Hobbit!:(, tek aksiyon düğündü, deli gibi oynadım falan iyi geldi. Öyle işte.

Yeni yılda çok mutlu falan olmayın, sıkılırsınız bir süre sonra, arada aksiyonlu, arada sevdiklerinizle arada tahammül edemediklerinizle bir sene geçsin. Normal bir sene olsun hani, çok über şeyler istemeyin. Ben de anca bu kadarını dileyebilirim.