Cuma, Temmuz 13, 2012

BabyFace Finster'sal Meseleler

Sıcaklardan bunalıp dışarı çıkmaya cesaret edemeyen insanoğlu, kendisi için ve insanlık için büyük bir adım attı, adımın sonucunda bir kaç şey oldu tabii ama öncesinde ;
Finster, olum Bugs Bunny seni sevip annelik yaptıysa, beni yoldan çıkarırlar :''') napcam lan?!

Berbere gidildi. Şu an öyle hafiflemiş hissediyorum ki, en az 5 yaş gençleştim. Bu kötü bir şey çünkü bebe gibi oldum. 15 yaşıma geri dönmüş gibiyim, korkunç! En azından Ankara'ya giderken asker kimliğimi alırsa 15 yaşımdayım ühühüehe şeklinde ağlayıp adamları ikna edebilirim gibi. Edemem tabii ki, kelepçeyi vurduğu gibi bebek surat finster gibiyim. Bu kadar abarttıktan sonra, devam ediyim. 
Döner aldık kardeşle birlikte, ben arkadaşımla konuşurken o da siparişi verdi. Arkadaşın doğumgünüymüş, facebooktan öğrendim ben de.
Selam nasılsın? dedikten sonra Bugün doğum gününmüş dedim güldüm. Eee biraz öyle oldu falan dalga geçiyoruz tabii, ilginç euehue dedim ben de. Kutlamam demiştim. Güldük bayağı telefonda, pazar günü de PES yapma ihtimalimiz var ki güzel olur, inşallah olur. Sonuçlar açıklanacak çocuk stresli, sen bize gel kötüyse sonucum annem senin önünde kızmaz diyor. AAaagghhrrrr
Yemeği aldık falan, hiçbir fantezisi de yok hani bugünün. 
Dolmuş şoförünün ayağını motorsiklet ezdi, göz göre göre ezdi la adamı, ilginç bi an asldkasdşl. Adamın yerinde olsam "tut o motorsikletten indir adamı, geç üzerinden motorsikletle" tabii biraz küfür vesaire.
Geldik yedik yemeği, bişiy de olmadı ilginç hani. Allahım sınav sonucum ne olursa olsun açıklansın bir an önce de siktir olup gideyim buralardan, sıkıntıdan ölme ihtimaliniz %200. 
Bugün film izlerim de akşam Selda Bağcan geliyor, headbang yaparız biraz, festival mantığı bu. Deniz kenarı cazip geliyor, akşam mis gibi esiyordur ama o kalabalığı göze alıp gitmek çük gibi kumlarda yuvarlanmak ya da kum yutmak ya da soğuk çarpsın ondan sonrası malum.
Gitmek istemiyorum, oturup film izlerim de dünkü aksiyondan sonra sakin bişiyler de kesmez artık, bilimkurgu desen Gattaca var Ethan Hawke ve Uma Thurman oy Uma Uma gel gir benim koynuma, oooyhh kafamdaki saçla doğru orantılı olarak fena bi abazalık seziyuurum. 
Teşekkür eder defolup giderim.