Perşembe, Haziran 23, 2011

Uyku Ayini

Dün akşam gece veya günün son saatlerinde uykumun gelmesi için şunları izledim ;

Bölüm aynı ; San FranciscoTv8'de Gülhan'ın Galaksi Rehberi, küçüklüğümde Ayna(saim orhan)'yı severdim, izlerdim. Adamın gitmediği yer konuşmadığı dil kalmamış gibi gelirdi ve öyleymiş de ama Gülhan'ı tanıdıktan sonra küçükken nasıl oldu da saim orhan'dan sıkılmadığımı anlamaya çalıştım sürekli.
Neyse dün akşam saat 23:lerden sonra ;
Gülhan'ı izledim , San Francisco'ya gitmişti, Cable Car ları gördüm, yastık savaşı da yapıyordu millet orda öldüm gülmekten zaten, kamera ışığını görüp ipini koparan Gülhana saldırıyordu.
Tabii Gülhandan önce Mtv'de True Life vardı ; Bölümün konusu şöyle : Şehir hayatından sıkılıp bunalan, gerçek doğayla baş başa kalmayı seçen iki kişimiz var bunlar da bi kampa dahil oluyorlar, bu insanlar yanlarında sadece yeşil kahve tonlarında giyecek getirmek zorunda, adamın bufalo postu vardı, domuz beynini mikserde çekip postun üzerine sürdü, post yumuşadı. Ayda 1 kez internet ve telefon hakları vardı . Öyle işte, güzeldi.

Göz kapaklarım Gülhan'dan sonra küfürlerde isyanlardaydı zaten.Bir Uyku Ayini programının da sonuna geldik sevgili insomniaclar!

Oha! Herkes Bunları Konuşuyor.


Bütün dünya bu çifti konuşuyor en azından yabancı bloglar ve tv bilmem nelerinde gördüm, öpüşüyorlar  
bunun neresi garip ki arkaplanda olaylar, gazlar, polisler...