Cumartesi, Mayıs 21, 2011

Lanet, Uğursuz Adamın Tekiyim...

Hakkımda kısmında vardı uğursuzun teki olduğumu belirten bir cümle, fakat bu ayrı.

Hacettepe Onkoloji'de kaldığım zamanlar, "umut sıkılmasın, umut moral yapsın" diye aldırdığım bi dizüstüm vardı dv6000(hatta bkz.dv6148eu) hp'nin en lanet en bozuk en azına sıçtığımın dizüstüdür, hatta dizüstünde kullanıldığında taşşakların yanmasına sebebiyet verebilecek boyutlarda yanar bu bilgisayarımız.
Kısır olma ihtimaliniz de vardır, neyse ki dizüstünde taşımadım küçük masa aldırdım bi tane. Masaya koyunca arka tarafı soba olarak da kullanabileceğiniz ultra ve mega teknoloji harikası. Bozuldu yaptırdım, bozuldu yaptırdım, bozuldu dolapta. İlk uğursuz olduğuma inanmaya başlamam şu şekilde oldu.

Hp M22 4mp falan ama işimi görüyordu ne doğumgünleri ne sanatsal çalışmalar(çiçek böcek :] ) yaptım ben onunla, ama son aldığım piller makineyi uçurdu, ekrana görüntü gelmeme ve diğer dandiklikler beni buldu.

A.Lange & Sohne ; Amcaoğlunun saati beğenmemesi ( ona da hediye gelmiş ) , yengemin saati bana vermesi neden oldu. Ben kullandım bu saati , zaten görür görmez aşığım falan, saat de pahalı gözüm gibi bakıyorum, gel sen elimden düş, cam patladı. Saatçiye götürdüm eski gibi olmadı, bende de bi takmama isteği uyandırdı mahvolmuştu saat. Sonra taktım tekrar , kullandım bi güzel, gel sen kinetik olduğu için elimi sallarken o akrep yelkovan birbirine gir, sonra elimden düştü yine. Ben de gına geldi yapmam, etmem takmam artık dedim. Kardeşime verdim ama yaptırması şartıyla ; Yaptırdı, kullandı mutfak yapılırken dolabın üst çekmecesine koydu. Neyse baktık saat orada yok, gitmiş, yok olmuş.


Hadi Bunlar Maddi En üstteki Hariç Bi de En alttaki Üzülmedim Çok , Peki Ya Bu ; 


Nil doğurdu, iyi de etti küçük bi buzağısı oldu, Nil ; İnek, evet.
Neyse bizim Nil'in yavrusu olunca ben sevindim tabii, çok sevindim, isim bulduk bi tane, reyisle beraber Sates(Nil'in tanrıçası) koyacaktık ki adını, bizimkiler başka isimler bulmaya başlayınca, Sahra olsun dedim. Kabul ettiler. Uğursuzluk mu ? geliyorum ona.
Yavru hem kör, hem yürüyemiyor, ayağa bile kalmıyor, annesi de yemek bile yemiyor-du. Düne kadar, hala hasta sanırım.
Az önce Sahraya bi bakıyım kalkmıştır umarım derken içeri girdim , güneş ışığı içeriyi aydınlatırken kafasını kaldırdı, gözlerde donukluk, hareketsizlik, kafayı istemsiz hareket ettirirmiş gibi hareketler.

Bıktım lan, LANET, UĞURSUZ ADAMIN TEKİYİM.

Amv - Life is Beautiful


Kime göre ? Neye göre? ama klip güzel, hayat da güzel o zaman.
Sizi Sixx am - life is Beautiful'la baş başa bırakıyorum.