Pazartesi, Mayıs 09, 2011

Sürpriz Mi Yapcan Lan?!

K.K. : Açıklama yapılmadan önce savcıya ; "Sürpriziniz var ama ben bir tanesini biliyorum." demiş, abi sürprizin bir tanesini nasıl öğrendiysen diğerini nasıl bilmiyorsun? diye sorarlar adama.
Hem bugün bize sürpriz yapacak Osym , bi sürü küfürüm var ama 22 ağustosta blogumun da kapanmasını istemiyorum o yüzden sakinim, sakin sakin...
Evet ne diyorduk, sürpriz diyorduk, küçükken bayağı yemiştim şu sürpriz yumurtalardan , hatta okulda kinder sürpriz yumurta maratonu yapmıştık, ah ulan ah! ne paralar dökmüştük o gün. 7.sınıfız ve bakkaldaki bütün kinderleri sömürdük, içinden çıkan oyuncaklarla da "tatmin oluyoduk". Öyle gariptir ki ben o gün bugündür sürprizlerden nefret eder hale geldim, hani şu şekilde "götünüze giriyor 1-2 cmlik oyuncak ama bakın çikolatası var" şeklinde kandırıldık resmen.
K.K.'ya sesleniş , eğer diğer sürprizi açıklamazsan sana oy vermiyorum, internet konusunda ne kadar hassas olduğunu da biliyorum. Neyse bak ben bişey demedim. Hadi 12 haziran'da sandıktayım ben. Sandıktan ben bile çıkabilirim ülke o duruma geldi.

Foto Erdil Yaşaroğlu Karikatürü Komikaze.net