Pazar, Nisan 10, 2011

Sting - Desert Rose aley aley şarkısı bu.


lan bunu bulana kadar canım çıktı, aley ya ley yazıyordum google'a , depeche mode'da bile baktım yok, sonra çiçekten böcekten kardeşim de sağolsun rose ama neydi adı şeklinde , çölün ingilizcesinden desert rose'u buldum , buldum rahat uyuyabilirim , mutluyum çok lan , çok mutlu oldum.
Bunu dinlemeden çıkma blogdan bulana kadar canım çıktı canım.

100. Post Anısına bunu dinleyelim o zaman.Ne kadar boş yazdıysam bugüne kadar, ne kadar saçmaladıysam, ya da ne kadar psikopatlaştıysam ne biliyim ; yazı yazacaktım hem de çok güzel de olacaktı, bence güzel olacaktı, sence yine saçmalıcak veya boş konuşmuş olacaktım, başkası içinse bambaşka duygular neyse ne işte, yazamadım içine ettim. Hava kapalı, boktan bi gündü, dışarı çıkmadım, az önce elektrik kesildi, pitbull olma ihtimali yüksek olan köpekçiği gezdirdik, gezdirmekten kasıt kulübeden dışarı çıkardık nefes alsın hayvan, yazık ona da , bana da yazık , hem bana daha çok yazık, lan ne bileyim , yarın deneme lys yapacaz , lys ne ? diye soranlar için lys-1 matematik ve geometriden oluşan iki partlık oturumluk sınavımsı, zaten öğrenci test çözmüyor direkt kriptolojiyle ilgileniyor artık.
Yarın eğer boktan bi gün olacağına inanırsam boktan bi gün olur değil mi? o zaman süper bi gün olur diyip , süper olacağına inanmassam da boktan bi gün olacağı için olmayacak duaya amin, veya diğerleri ne der bilemem ama denmez.
Şarkıyı youtube'da a ley aley aley diye bi şarkı vardı adamın sesi yanık , işte onu ararken bunu buldum , duymuş ama unutmuştum şarkıyı böylelikle 100. postumu atmış oldum. Mutluyum sanırım, ya da değilim kafamda kapüşonlu varken kafamı sağa sola rahat çeviremiyorum soğuk be blog!

Yapım vs. Yıkım

Facebook'ta bi fotoğraf albümüne ismini vermişti başlığım, geçen yaz sanırım 1 yıla yakın olmuş.
Yapım vs. Yıkım'ın şöyle bi özelliği var ; Bozmadan bişeyleri olmuyore hacı, olmuyor, kırmadan dökmeden, kazmadan... Sivilce tarlasına dönmüş suratını eşeleyen ayna önündeki ergen de hep bunu hayal ederekten Paat!latır sivilcelerini, hani patladıktan sonra kuğuya mı dönüşcek neye dönüşecek bilemem kendi öyle sanır ama, insanlık hali diyip geçiyoruz sevgili ergenimizi.
Bizim ev tadilAT'taydı ya , bildiğin duvarları yıktılar, boyaları soydular, evet soydular nasıl yaptıklarını bilmiyorum ama evde kalmıyoruz, bir üst kata , yani amcamlara taşındık, ders de çalışamıyorum , hani evimiz ya da odamın bi bölümü bitse zıplıcam direk kitapların üzerinde ama gel gör ki olmuyor, yerimi yadırgarım ben...
***
Banyomuz falan hep amcamlarda, ve toplam 10!10!10! kişiyiz, bi evde 10 kişi :) lan süper aslında bi yönden ama, su yetmiyor. işte öncelik sırasına göre duş alıyoruz falan , :) .
Neyse ki sonunda banyomuz bitti , tuvalet de bitti, rahat rahat .. asdaskd.
Bilgisayar da mutfakta şimdi, ama mutfağa benzemeyen bi mutfakta işte, yani anlayacağın , dolabı tezgahı yok, perşembeye bitermiş diyorlar da inanmam ben.
İşte ergen misali Paat!lattık evi, bakalım sonuç nasıl olacak.
 ***
Bi de pittbull olma ihtimali yüksek veya düşük bi köpeği sahiplendik , yavru daha , çok sevimli lan, siyah böyle garip bişey, bizimkiler önce karşı çıktılar, en azından evde olmadığı için rahatlar , zaten evde köpek beslemeyi bırakın içeri bile sokmazlar da neyse, bahçede geçici bi kulube(böyle mi yazılıyor? ) yaptık, biraz daha büyüsün daha büyük bişeyler yapmaya çalışacaz.
Bu yazmadığım bi kaç günde ne olaylar oldu bundan sonrası yüksek miktarda küfür içerir  :


BUNDAN SONRASI ZARARLI İÇERİK...

+18


Kardeşimin okuduğu lisenin önünde çocuklardan haraç kesen , onları gasp eden orospu çocukları var, bıçak çekip tehdit ediyorlar ondan sonra da paralarını cep telefonlarını alıyorlar, gasp ediyorlar.
Ve bu götlerini 5 kuruşa satan fahişeler, benim bi akrabaya sataştı , dövdüler çocuğu ondan sonra da sert kayaya çarptılar tabii, ertesi gününde bütün okul, bu orospuları öyle bi dövdüler ki ...
Bi de tecavüzden tutun, her türlü pisliğe ellerine atıp ağızlarına  götüren insanlar bunlar, polis de arkalarında lanet olası pisliklerin, muhbir miymiş neymiş, lan ne olursa olsun, polisin veya devletin köpeği olsun isterse, bi okula veya savunmasız öğrencilere bıçak çekecek kadar arkalarındaysa eğer, dicek başka lafım olmaz. Tabii bütün polisler için geçerli değil söylediklerim, benim bulunduğum yerde ne yolsuzluklar dönüyor lan.