Cumartesi, Mart 26, 2011

Son Kulvarlara Girildi... !

Tamam başınızı şişireceğimi biliyorum bu bir öss,ygs, veya adı lazım değil yazısıdır şimdiden uyarayım dedim.
Fotoğraf detayı için üzerine tıklayın, böyle kötü görünüyor.
Bütün bi dönem geride kaldı, atlar koşu için hazır, koşmak için uygun bi hava, 3 saatlik koşunun galibi lys denen koşuda kıçı rahat girecek yarışa , ama ilk koşunun önemini kavrayamamış salya sümük zihniyet ( bkz.resim ) ancak at yarışında eşek(sürpriz at) olur. Only Hope'un ilk koşuda şansı yok gibi görünüyor, ikinci koşuda sürpriz yapabilir. Yarın saat 10:00'da koşu başlayacak , 1milyon 800bine yakın atımız, döktüğü terin hakkını alacak, aynı  anda bu kadar atın koşması da İstanbul'da deprem riskini arttıracağı hatta tsunami ile birlikte kıyıya Tarkan'daki gibi ahtapotların vuracağı söyleniyor , halkı uyarma çabaları Melih Gökçek'in Ankara'da tsunami olmaz , demesiyle başlatıldı. Doğa felaketleri bilinci ödülü de böylelikle Melih Gökçek'in oldu , Ankara'da tsunami olmayacağını biliyor olması bilimadamlarını bile ikiye böldü, houdini bile halt etmiş gibi yorumlara neden oldu. 

1milyon800bin ata Ygs Stress Virus bulaştığı tespit edildi. Yarışlar ertelenmeyecek tabii ki , Atlara "bu da gelir bu da geçer" veya "Feridun D. - Boş ders şarkısı" dinletilmesi tavsiye ediliyor.

Yazıdaki kişi ve kurumların gerçekle alakası yoktur

Çizdim , Çizmez Olaydım...
Valla reyis utandım bak kızardım, millet 3 boyut çiziyor ben anca sıraya karalarım, karalarım sonra silerim ama ...

Nights in White Satin

Ö.B.G.Z.ki izleyenler bilirler , Aylin kızımız ağlar ve arka planda bu şarkı çalar, nerden geldi aklıma bilmiyorum ama Progressive Rock grupları ararken viki'de çıktı karşıma Moody Blues.

Üsteki video Aylin'li olan
Alttaki de Orginal