Pazar, Ocak 16, 2011

Sınavlarım bitti, YGS Sıra Sende!

Blog bugün sabah uyandığımda dünden daha yorgun uyandığımı hatta uyanamadığımı farkettim gerçi geceyarısı tuvalete gittikten sonra uykunun u'su kalmaz, sonrasında ise kabuslar garip hayaller "klozet kapağı vs. duşluk" şeklinde rüyalar gördürür. Bi yazı okumuştum rahat uyku için yatmadan önce bi yudum su için diye ; ben abarttım bir bardak içtim ondan sanırım.

Neyse ; bi de blog dün sınava gittim ya ben, öğrenciden 75ykr alıyorlarmış :) (bilmiyoırdum nabıım) şerefsiz şoförün biri 1.5tl aldı benden neye uğradığımı şaşırdım.
Sınava girdim çok güzeldi be blog, öyle mutlu, öyle mesudum ki, çevliğe gidip bütün çam ağaçlarının üzerine  "sınavlarım bitti ohh be!" yazabilirim.

Blog yalnızdım öğle arası, yürüdüm tek başıma, cips bi de meysu aldım oturdum yemeğe başladım. Hep Liella'nın yüzünden, öğk yaptı dün hamburgere yemedim, biraz da üşendim be blog!

Geri döndüm sınav için öğleden sonra da vardı ; Yolun ortasında bi köpek ,sokak köpeği, gelene geçene aldırmıyor arabalar bile etrafından dolanıyordu , hatta oralarda çok sokak köpeği var sebebi de jandarma karakolu sahip çıkmış sanırım karınlarını doyuruyor. Hayvansever askerlerimiz işte ... :)

Neyseki son sınavdan sonra bi rahatlama, çıktım okuldan minibüs vardı dışarda durdu, merkeze kadar götürdü sağolsun . Para uzattım almadı, sağolsun. Böyleleri de varmış blog! Şu ikinci paragrafta yazdığım şerefsiz de yediği kuruşlar burnundan gelsin, haram olsun lan ! O kuruşlarla alacağın sakız boğazında takılsın hatta, yut bağırsaklarına yapışsın!

Neyseki biten sınavlar ve moralimin düzelmesi bi nebze rahatlattı sıra YGS'de...

P.S. : Hoparlörü takarken bilgisayar reset attı yazdığıma bişey olmadı, Yaşasın Özgür Yazılım! Ubuntu 10.10 kullanıyorum blog :) Windows pisliksin olum sen...

Another brick in the wall bu eğitim sistemine,  Bu da sayın ve çok değerli başkanımıza di mi ama Sober ; ayık kalmak ve gibisi anlamda tool sober